Stopzetten en vergrendelen – Markeren – Controleren (LOTO-TO Lock Out – Tag Out – Try Out) is een veiligheidsprocedure die ervoor zorgt dat dit ook echt wordt toegepast. Deze procedure richt zich op het beschermen van mensen die werkzaamheden uitvoeren aan machines, installaties of apparatuur.
Meer lezen? Volg dan deze link over de procedure veiligstellen met o.a. LOTO en Block and Bleed uit de Arbocatalogus van de Afvalbranche.
Hierbij een gratis voorbeeld van een Checklist Veiligstellen van Elektrische en niet Elektrische Apparaten, Appendages, Tanken en Leidingwerk. Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen met Arbostart. Er zijn nog meer artikelen over LOTO terug te vinden op de Arbostart website. Waaronder een WIKA (Werk Instructie KAart)
Download hieronder : LOTO Veiligstellen van Bedrijfsonderdelen.
0 reacties